Izvēlne
Your Cart

Ortopēdija

Lumbosacral korsete ir izgatavota no elastīga kompresijas auduma, kas priekšpusē piestiprināts ar Velcro. Tas sastāv no elastīgām balstiem, kas atvieglo un stabilizē mugurkaulu, un šķērsotām stiprinošām siksnām. Pateicoties kompresijas auduma struktūrai, korsete ir gaisa caurlaidīga un lieliski noņ..
45,00€
Bez nodokļa:37,19€
Lumbosacral korsete ar atbalsta siksnām ir izgatavota no elastīga kompresijas auduma, kas priekšpusē piestiprināts ar Velcro. Tas sastāv no elastīgiem apakšējiem vadiem un alumīnija statņiem, kas atvieglo un stabilizē mugurkaulu, kā arī no savilkšanas siksnu sistēmas, kas pielāgo stabilizācijas spēk..
49,00€
Bez nodokļa:40,50€
Korsete ar atbalsta siksnām ir izgatavota no elastīga kompresijas auduma, kas priekšpusē piestiprināts ar Velcro. Tas sastāv no elastīgiem apakšējiem vadiem un alumīnija statņiem, kas atvieglo un stabilizē mugurkaulu, kā arī no savilkšanas siksnu sistēmas, kas pielāgo stabilizācijas spēku. Pateicot..
52,00€
Bez nodokļa:42,98€
Augsts torakolumbosakrālais korsete ar atbalsta siksnām ir izgatavots no elastīga kompresijas auduma, ko priekšpusē piestiprina ar Velcro, elastīgas apakšējās stieples un alumīnija stiprinājumi, kas atslogo mugurkaulu, savilkšanas siksnu sistēma, kas pielāgo stabilizācijas spēku, un siksnas, kas sta..
61,00€
Bez nodokļa:50,41€
- novērš muguras noliekšanos un tās nedabiski saliekto stāvokli.- aizsargā pret dažāda veida stājas defektu attīstību, kā arī samazina ar nepareizu stāju saistīto slimību risku, kas cita starpā ietver muguras sāpes vai muskuļu nejutīgumu.- ir iebūvēts sensors, kas atgādina lietotājam labot savu stāj..
9,99€
Bez nodokļa:8,26€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.