Izvēlne
Your Cart

Okulāri

Levenhuk Zeno Vizor G1+ Magnifying Glasses ir ērts instruments darbam ar maza izmēra detaļām. Palielinātājam ir 20x lēcas un iebūvēts LED apgaismojums. Lēcas var virzīt pa labi un pa kreisi uz stieņa vai pilnībā izņemt tās no lietošanas. Levenhuk Zeno Vizor G1+ Magnifying Glasses atstāj abas rokas b..
15,95€
Bez nodokļa:13,18€
Levenhuk Zeno Vizor G2 Magnifying Glasses ir veidotas precīziem darbiem dažādās sarežģītības pakāpēs. Šīs palielinājuma brilles ir leitojamas tādā pašā veidā kā parastās brilles, kas sniedz iespēju veikt darbu ilgāk, nejūtot diskomfortu.Levenhuk Zeno Vizor G2 palielinājuma brillēm ir divas neatkarīg..
19,95€
Bez nodokļa:16,49€
Pieci palielinājuma soļi 1x līdz 3.5x diapazonā, iebūvēts LED apgaismojums un iespēja viegli pārvērst brilles palielinātājā, ko var nostiprināt uz galvas – tas viss ir Levenhuk Zeno Vizor G3+ palielinošās brilles. Ar šīm brillēm Jūsu rokas vienmēr būs brīvas precīza darba veikšanai.Levenhuk Zeno Viz..
27,90€
Bez nodokļa:23,06€
Levenhuk Zeno Vizor G4 Magnifying Glasses are great for professionals who work with small objects and need a tool with high magnifying power. These magnifying glasses are great for a longtime jewelry examination or watch repair. This handy tool comes with LED illumination, interchangeable lenses, an..
26,55€
Bez nodokļa:21,94€
Levenhuk Zeno Vizor H1 Head Magnifier ir kompakts portatīvais palielinātājs, kas sniedz četrus palielinājuma līmeņus. Komplektā ietilpst savstarpēji aizstājamās lēcas, kas ir izgatavotas no kvalitatīvas optiskās plastmasas; ir arī speciāli pagriežamā lēca labajai acij. Palielinājuma spektrs ir starp..
16,95€
Bez nodokļa:14,01€
Levenhuk Zeno Vizor H12 Head Magnifier atstāj Jūsu rokas brīvas un sniedz Jums iespēju veikt jebkurus darbus ar smalkām detaļām. Palielinātājs ir aprīkots ar LED apgaismojumu un ar savstarpēji aizstājamām lēcām, kurām ir atšķirīgs palielinājuma spēks. Tas ir droši stiprināms uz galvas ar ērtas elast..
19,95€
Bez nodokļa:16,49€
Levenhuk Zeno Vizor H4 PLUS uz Galvas Stirpināmais Palielināmais stikls ar Apgaismojumu (1–20x) Apgaismojums LED Barošanas avots 3 ААА baterijas (nav iekļauts) Iepakojuma izmēri (GxPxA): 17.5 x 21.5 x 6.5 cm Iesniegums skatīties remonts/rotaslietas Konstrukcija galvā, brilles Korpusa..
27,95€
Bez nodokļa:23,10€
Levenhuk Zeno Vizor N1 Neck Plus Kompakts Kabatas uz Kakla Stiprināms Palielināmais Stikls ar LED Apgaismojumu (4-10x) Kompaktais Levenhuk Zeno Vizor N1 Neck Magnifier būs Jūsu uzticamais palīgs ikdienas dzīvē un ceļojumos. Pateicoties kompaktumam un komplekta iekļautajai kakla siksnai, palielinātā..
6,95€
Bez nodokļa:5,74€
Levenhuk Zeno Vizor N12 Neck Magnifier tiek piegādāts ar kakla siksniņu un galda paliktni.Galvenās lēcas lielais diametrs sniedz Jums iespēju aptvert vienlaicīgi plašu laukumu un vienlaicīgi strādāt ar vairākiem maza izmēra objektiem.Šis palielinātājs ir ļoti noderīgs instruments darbam un mājai.Las..
20,95€
Bez nodokļa:17,31€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.