Izvēlne
Your Cart

Aksesuāri

Levenhuk 10x / 18 okulārs ar tīkliņu palielinās, jūsu bioloģiskā mikroskopa spēju. Lēcas nodrošina 10x palielinājuma jaudu. Okulāra tīkliņš, ļauj precīzi izmērīt pētītos paraugus...
19,95€
Bez nodokļa:16,49€
Levenhuk A10 smartofona adapteris ir ļoti noderīgs aksesuārs jebkuram, kas ieinteresējas par astrofotogrāfiju vai par mežonīgās dabas vai mikropasaules fotogrāfiju. Adapteris sniedz Jums iespēju instalēt jebkura modeļa smartofonu Jūsu teleskopā, mikroskopā, tālskatī vai pārnēsājamajā teleskopā. Taga..
24,95€
Bez nodokļa:20,62€
Šis kompaktais un uzticamais Levenhuk DC45 kompass būs noderīgs dažādās situācijās: orientēšanās, izsekošana un pat astronomiski novērojumi. Mēģinot novērot debesis ar spēcīgu apgaismojumu vai kad Polaris nav redzams debess sfērā, var būt grūti atrast Ziemeļdaļas zaru. Kompass tomēr palīdzēs viegl..
5,99€
Bez nodokļa:4,95€
Levenhuk G100 vāciņu vāciņi ir paredzēti darbam ar dažādas sarežģītības materiāliem. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes stikla, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tiem ir augsta pārredzamības pakāpe. Vāka stiprinājumus var izmantot ar jebkuru mikroskopu. Stikls ir viendabīgs, bez plaisām vai ..
9,00€
Bez nodokļa:7,44€
Jūs varat izmantot Levenhuk G50 Blank Slides, lai izveidotu savus slaidus tālākai izpētei. Šie tukšie stikli ir izgatavoti no augstas kvalitātes stikla un ir ļoti caurspīdīgi. Sakarā ar to vienādu biezumu, jūs pat varat izmantot šos slīdus lieliem paraugiem, bez nepieciešamības precīzi noregulēt fok..
7,95€
Bez nodokļa:6,57€
Iegremdēšanas eļļu izmanto, lai palielinātu objektīvu skaitlisko apertūru. Iemērļļošanās eļļa, ļauj novērot mikroskopa paraugus ar lielāku izšķirtspēju, un palielinājuma jaudu. Izmantojot eļļas iegremdēšanas paņēmienu, ievērojami samazināt gaismas zudumu objektīvā. Sākotnēji iegremdēšanās eļļa tika..
3,95€
Bez nodokļa:3,26€
Jūsu instrumentu optisko elementu tīrīšana ir ārkārtīgi sarežģīts uzdevums, kuram nepieciešams zināms precizitātes līmenis un zināšanas. Tīrīšanas lēcas ar matiem, plāniem sarežģītiem pārklājumiem, ir vēl grūtāk, jo jūs varat viegli sabojāt šādu plānu pārklājumu, to nejauši pieskaroties. Par laimi, ..
12,95€
Bez nodokļa:10,70€
Planisfēra ir rotējoša zvaigznīšu diagramma, kas ātri un viegli palīdz noteikt, kādi debesu objekti var tikt novēroti, jūsu atrašanās vietā noteiktā datumā un laikā. Novērojot nakts debesis, mūsu senči pamanīja, ka tas nepārtraukti mainās visu gadu. Sakarā ar mūsu planētas (ap Sauli un ap savu asi) ..
10,95€
Bez nodokļa:9,05€
Slaidi sagatavošana studijām ar mikroskopu nav vienkāršs uzdevums. Pirmkārt, jums ir vajadzīgi īpaši instrumenti, lai noņemtu plānu šķēli no parauga; otrkārt, jums jābūt ļoti precīzam un piesardzīgam, lai šķēle būtu uz slaida un pārklātu to, nesabojājot šķēli vai stiklu. Zinot, cik daudz darba tā ir..
13,95€
Bez nodokļa:11,53€
Pirms pārbaudīšanas jebkura auga vai materiāla paraugiem veic rūpīgu sagatavošanu: ļoti plānu materiāla šķēli vajadzētu novietot uz stikla slaida un pārklāt ar pārklājumu. Slaidi, kas jau ir iekļauti, ir pilnībā sagatavoti biomateriālu paraugi, lai jūs varētu pavadīt vairāk laika, studējot tos. Komp..
22,95€
Bez nodokļa:18,97€
Pirms pārbaudīšanas jebkura auga vai materiāla paraugiem veic rūpīgu sagatavošanu: ļoti plānu materiāla šķēli vajadzētu novietot uz stikla slaida un pārklāt ar pārklājumu. Slaidi, kas jau ir iekļauti, ir pilnībā sagatavoti biomateriālu paraugi, lai jūs varētu pavadīt vairāk laika, studējot tos. Komp..
22,95€
Bez nodokļa:18,97€
Before being examined, samples of any plant or material must undergo a diligent preparation: a very thin slice of the material should be placed on a glass slide and covered with a cover slip. The slides set already contains fully prepared samples of biomaterials so that you can spend more time study..
35,95€
Bez nodokļa:29,71€
Have you ever wondered what leaves are made of? Why pine pollen can fly so far? How bees can carry so much pollen? What exactly makes us human; what are we? We invite you on a special journey, where we will learn amazing stories that can be perceived only through the microscope.With the Levenhuk N80..
79,95€
Bez nodokļa:66,07€
Palielināmais Stikls & Lupa Levenhuk Zeno 100 Metāla Korpuss Palielinājums 2.5/5x Diametrs 88/21 mm , 78/19 mm Levenhuk Zeno 100 Magnifier is a stylish and practical tool with two lenses: the main lens yields magnification of 2.5x, while the smaller inset lens provides a powerful 5x magnification. ..
14,95€
Bez nodokļa:12,36€
Levenhuk Zeno 50 LED Magnifier is a practical magnifier with two lenses. The main lens has 2.2x magnification, while the inset lens - located by the handle - has 4.4x. Two lenses with different magnifications allow you to easily read even the finest print and study various objects in tiniest detail...
13,95€
Bez nodokļa:11,53€
Rāda no 1 līdz 15 kopā 23 (Kopā lapu - 2)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.