Izvēlne
Your Cart

Teātrim

Levenhuk Broadway 325F teātra binoklis zeltā ar greznu spožumu; to tradicionālā forma, kas ir izgatavota no moderna materiāla un pēc mūsdienu tehnoloģijām sniegs Jums labākos sezonas teātra izrāžu skatus. Viegls un kompakts, stilīgs un praktisks Levenhuk Broadway 325F modelis ir vairāk nekā instrume..
43,95€
Bez nodokļa:36,32€
Baltas un zelta krāsā Levenhuk Broadway 325F Operas binoklis atbilst augstākās sabiedrības teātra apmeklētāju tradīcijām un stilam. Balts ietvars ar zelta inkrustāciju un griezto melno vai zelta ķēdīti ir cieņa pret pagātni. Turklāt šis binoklis ir arī praktisks un moderns piederums.Labi pārdomāts š..
43,95€
Bez nodokļa:36,32€
Levenhuk Broadway operas binokļa spīdums ir apžilbinošs. Šis operas binoklis ir iespējams visgreznākais modelis, kuru Jūs jebkad atradīsiet par saprātīgu cenu. Ietvara apdare zelta krāsā ar zelta inkrustāciju padarīs katru teātra apmeklējumu vakaru par neaizmirstamu.Levenhuk Broadway ir tradicionāla..
43,95€
Bez nodokļa:36,32€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.