Izvēlne
Your Cart

Ceļošanai

Jūsu pieredze ir atkarīga no detaļām, tādēļ lielisks ceļojums, pargājiens vai vienkārša pastaiga nav iespējami bez kompaktajiem, uzticamiem un lietošanā ērtiem Levenhuk Karma 10x32 tālskatiem! 10x palielinājums ir pieteikams, lai detalizēti novērot attālinātus objektus. Pateicoties plašam vērojumu l..
82,95€
Bez nodokļa:68,55€
Levenhuk Atom 10-30x50 tālskati ir universālas optiskās ierīces lietošanai jebkurās situācijās. Modelis sniedz palielinājuma iespējas no 10x līdz 30x – tas nozīmē, ka, uztverot objektu laukā, Jūs to varat viegli pietuvināt, lai izpetītu detalizētāk. Liels 50 mm atvēruma objektīvs rada gaišus attēlum..
109,95€
Bez nodokļa:90,87€
Vai vēlies redzēt tālākus objektus, bet nevēlies apgrūtināt sevi ar ar milzīgu lauka tālskati? Tad Levenhuk Atom 12x25 tālskatis ir tieši tas, ko tu meklē! Šie ārkartīgi kompaktie tālskati bez grūtībām iederas Jūsu kabatā. 12x palielinājums sniedz Jums iespēju detalizēti izpētīt pat ievērojami attāl..
32,95€
Bez nodokļa:27,23€
Levenhuk Atom 8x21 tālskati ir radīti tiem, kas novērtē vieglumu un iespēju tos viegli pārnēsāt. 8x palielinājums ļauj Jums novērot pat ievērojami attālinātos objektus,t urklāt augstākās klases pilnībā pārklātā optika nodrošina spilgtus un skaidrus attēlus. Ņemot vērā to ārkārtīgi kompaktos izmērus,..
24,95€
Bez nodokļa:20,62€
Plašā leņķa tālskati, Levenhuk Atom 8x40 ir veidoti sevišķi tiem, kas novērtē kvalitāti un drošī. Klasiskais Porro prizmas dizains nodrošina skaidru un kontrastētus skatus, kā arī drošs gumijots korpuss ir neaizstājams vērojumiem uz lauka. Pateicoties augstas klases optikai, lieliskajiem tehniskajie..
64,95€
Bez nodokļa:53,68€
Levenhuk Energy 8-17x40 Binoculars are multipurpose binoculars with variable magnification. At low magnification they may be used for panoramic observation, and large increases are useful for studying very distant objects in detail...
98,94€
Bez nodokļa:81,77€
Jūsu pieredze ir atkarīga no detaļām, tādēļ lielisks ceļojums, pargājiens vai vienkārša pastaiga nav iespējami bez kompaktajiem, uzticamiem un lietošanā ērtiem Levenhuk Karma 6.5x32 tālskatiem! Šī modeļa vidējais palielinājums sniedz Jums iespēju novērot objektus pat ievērojamā attālumā, nezaudējot ..
74,95€
Bez nodokļa:61,94€
Jūsu pieredze ir atkarīga no detaļām, tādēļ lielisks ceļojums, pargājiens vai vienkārša pastaiga nav iespējami bez kompaktajiem, uzticamiem un lietošanā ērtiem Levenhuk Karma 8x32 tālskatiem! Šī modeļa vidējais palielinājums sniedz Jums iespēju novērot objektus pat ievērojamā attālumā, nezaudējot at..
79,95€
Bez nodokļa:66,07€
Jūsu pieredze ir atkarīga no detaļām, tādēļ lielisks ceļojums, pargājiens vai vienkārša pastaiga nav iespējami bez kompaktajiem, uzticamiem un lietošanā ērtiem Levenhuk Karma 8x42 tālskatiem! Šī modeļa vidējais palielinājums sniedz Jums iespēju novērot objektus pat ievērojamā attālumā, nezaudējot at..
89,95€
Bez nodokļa:74,34€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 10x25 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. To izcilā optiska ierīce rada asus un skaidrus attēlus. Drošs ..
89,95€
Bez nodokļa:74,34€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 10x42 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. Plašs redzes lauks palīdz veikt panorāmisku vērojumu uz lauka ..
129,95€
Bez nodokļa:107,40€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 12x42 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. Spēcīgs 12x palielinājums sniedz iespēju redzēt ļoti attālināt..
134,95€
Bez nodokļa:111,53€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 8x25 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. Plašs redzes lauks palīdz veikt panorāmisku vērojumu uz lauka u..
79,95€
Bez nodokļa:66,07€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 8x32 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. Plašs redzes lauks palīdz veikt panorāmisku vērojumu uz lauka u..
99,95€
Bez nodokļa:82,60€
Ja Jūs nebaidāties no skarbiem laikapstākļiem un stiprs lietus un sniegs nav iemesls palikt mājās- tad Levenhuk Karma PLUS 8x42 tālskati ir veidoti tieši Jums! Pateicoties to kompaktajiem izmēriem, Jūs tos varat viegli ņemt pārgājienos. Plašs redzes lauks palīdz veikt panorāmisku vērojumu uz lauka u..
124,95€
Bez nodokļa:103,26€
Rāda no 1 līdz 15 kopā 51 (Kopā lapu - 4)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.