Izvēlne
Your Cart

Spīdmintons, Badmintons

Pamatne: 25 x 25 x 6 cmRežģis: 135 x 38 cmRaketes: 28 x 16 x 2 cmIepakojuma izmēri: 41,5 x 33 x 7,5 cm..
26,00€
Bez nodokļa:21,49€
Spīders ātrai un tālai spēlei brīvā dabā. Salīdzinot ar badmintona volāniņiem spīders ir mazāks un smagāks, līdz ar to spēlējams lielākās distancēs, kā arī ārā un pat vējainos laika apstākļos. CROSS Speeder® tika īpaši izstrādāts, lai spēlētu ārā. Tā palielinātais svars padara to īpaši ātru un t..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Easy Court ir spēles laukums, kas noder visiem gadījumiem, kas pļavu, sporta zāli, piemājas dārzu, pludmali un daudzas citas vietas, pāris momentos, pārvērš par sacensību laukumu. Laukuma līnijas nostiprināmas ar dzelzs mietiņiem, kas iekļauti komplektā un spēles laukums ir gatavs. Lai spēles laukum..
25,00€
Bez nodokļa:20,66€
Gumijas lentas, kas paredzētas tenisa laukuma pārveidošanai par spīdmintona laukumu. To garums precīzi atbilst, lai pārdalītu tenisa laukumu uz pusēm. Vienkārši izrullējiet tās vajadzīgajā vietā...
65,00€
Bez nodokļa:53,72€
Spīders, kas paredzēts sacensībām. Salīdzinot ar badmintona volāniņiem spīders ir mazāks un smagāks, līdz ar to spēlējams lielākās distancēs, kā arī ārā un pat vējainos laika apstākļos. MATCH Speeder® ir oficiālais krosmintona (iepriekš saukts par spīdmintonu) sacensību spīders, kas ir Starptaut..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
MIX Speeder™ komplektā ietilpst 5 spīderi, kas nodrošinās jautrību neatkarīgi no spēlētāju līmeņa un laika apstākļiem. Lielisks iesācējiem: FUN Speeder® ļauj viegli uzsākt spēli un priecāties par to, jau no paša sākuma. Vai esat gatavi spēlei? Tad MATCH Speeder® ir tieši priekš jums, tas tiek izma..
17,00€
Bez nodokļa:14,05€
Spīders spēlei tumsā! Salīdzinot ar badmintona volāniņiem spīders ir mazāks un smagāks, līdz ar to spēlējams lielākās distancēs, kā arī ārā un pat vējainos laika apstākļos. NIGHT Speeder® ir izstrādāts, lai spēle varētu turpināties arī naktī, tumsā. Caurspīdīgajā spīdera galvas daļā ievietojiet ..
15,00€
Bez nodokļa:12,40€
Pasaules čempionu rakete. Ar S Blade DX raketi spēlē spīdmintona Pasaules un Eiropas čempions Per Hjalmerson, kurš bija iesaistīts arī raketes tapšanas procesā. Oglekļa/kevlara kompozītmateriāla rāmis, kombinēts ar augstas kvalitātes T700 un M30 oglekļa elementiem, tādejādi padarot rāmi daudz stin..
120,00€
Bez nodokļa:99,17€
Speedminton® FUN komplekts sniedz lielisku izklaides iespēju ģimenes lokā vai ar draugiem, nav nepieciešams ne speciāls laukums, ne tīkls, ne kāds cits īpašs aprīkojums - var spēlēt vienmēr un visur. Būtiskākais jauninājums ir jaunais HELI Speeder™. Pateicoties tā rotācijas kustībai, to var spēlēt ..
35,00€
Bez nodokļa:28,93€
FUN lielais komplekts treniņu grupām mazās un ierobežotās telpās. FUN raketes ir mazākas kā standarta krosmintona (iepriekš saukts par spīdmintonu) raketes - 48cm. Bērniem ar šādām raketēm ir daudz vieglāk spēlēt. Ar jauno HELI Speeder® var spēlēt īpaši tuvās distancēs, 6 - 8m attālumā, kas ļauj o..
180,00€
Bez nodokļa:148,76€
Bērnu raketes ir veidotas no alumīnija un sver tikai 160 gramus, tās paredzētas tieši jaunākajiem spēlētājiem: Īsais raketes rokturis ļauj bērnam viegli noturēt rokā raketi. Izometriskā raketes galva palielina sitiena laukumu, kas nodrošina vieglāku trāpījumu pa spīderi. Komplektā iekļautie FUN Spee..
45,00€
Bez nodokļa:37,19€
Nakts spīdekļi paredzēti, lai nodrošinātu spēli tumsā. Tiklīdz spīdeklis tiek salocīts tas sāk spīdēt un spīd 2 - 3 stundas. Spīdeklis ir viegli ievietojams nakts spīdera galviņā, tam paredzētajā gaisa atverē. Spīdošais spīders nodrošinās aizraujošu spēli tumsā - parkā, pludmalē vai tumšā sporta zāl..
9,00€
Bez nodokļa:7,44€
Profesionāla rakete ar revolucionāru dizainu. S Phantom SR rakete ir veidota no oglekļa/grafīta kompozītmateriāla un tā piesaista ar savu neparasto izskatu un augsto kvalitāti. Rāmis tika kombinēts ar augstas kvalitātes oglekļa T700 un T800 elementiem. Raketes izometriskā galvas daļa ir lielāka salī..
130,00€
Bez nodokļa:107,44€
Rāda no 1 līdz 15 kopā 26 (Kopā lapu - 2)
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.