Izvēlne
Your Cart

Preču atgriešana

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.
Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “PL24”, faktiskā veikala adrese (arī pasta sūtījumiem) Rīga, Pērnavas iela 51, LV-1009, juridiskā adrese Ādažu nov., Stapriņi, Stapriņu iela 3, LV-2164, tālruņa numurs: 22334407, e-pasta adrese: info@bigshop.lv par lēmumu atteikties no šā līguma (skatīt SIA SIA „PL24” interneta vietnē www.bigshop.lv ir ievietotas veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu. LEJUPLĀDĒT ŠEIT. Jums jādodas pie mums uz adresi Rīga, Pērnavas iela 51, LV-1009, līdzi ņemot preci oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā, kā arī pirkumu apliecinošu dokumentu (veikals neuzglabā pirkuma līgumu kopijas), un jāiesniedz rakstiski aizpildīta atteikuma veidlapa. Veidlapas paraugu Jūs varat saglabāt vai izdrukāt ŠEIT.

Atteikuma radītās sekas:

Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.
Jums preces jānodod www.bigshop.lv veikalā Pērnavas ielā 51, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz veikala adresi Rīga, Pērnavas iela 51, LV-1009, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA “PL24” nepieņems preces, kas sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz SIA “PL24” veikalu, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat SIA “PL24” vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Rīga, Pērnavas iela 51, LV-1009. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, portatīvajiem datoriem iepazīties vizuāli ar datora izskatu, izmēru, taču neveicot nekādas manipulācijas, tai skaitā aktivizējot uz datora preinstalētu operētājsistēmu; mobilajiem telefoniem - nenoplēšot aizsargplēves, ieslēgt, neievietojot SIM karti un neveicot zvanus, nesinhronizējot datus utt.). Pēc būtības tas nozīmē, ka līdz mirklim, kamēr patērētājs nav pilnīgi pārliecināts par to, ka iegādāto ierīci paturēs sev, patērētājam ar to jārīkojas saudzīgi, kā ar svešu, trešai personai piederošu priekšmetu, neraugoties uz to, ka par to ir samaksāta nauda, jo pastāv iespēja, ka preci būs nepieciešams atgriezt pārdevējam. Lai patērētājam nerastos zaudējumu riski, patērētājam ir jānodrošina, ka iegādātā prece pilnībā saglabā savu sākotnējo izskatu un jaunas preces vērtību, to atgriežot.
Svarīgi – patērētājam, ar iegādāto preci iepazīstoties, ir jāuzticas, ka ierīce pilda visas ražotāja deklarētās funkcijas – patērētājam attiecīgi nav jāpārbauda, vai ierīce spēj pieņemt un nosūtīt zvana izsaukumus vai elektroniskā pasta ziņojumus, vai iespējams pieslēgties pie jebkādiem radiosignāla tīkliem, triecienizturīgas ierīces nav jāpakļauj triecieniem un mitrumizturīgas ierīces – iemērkšanas ūdenī testiem, skrāpējumdroša ekrāna izturību nav jāpārbauda ar asu priekšmetu iedarbību uz to, un tamlīdzīgi.
Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos. Ja patērētājs iepazīšanās nolūkā ir pārsniedzis savas tiesības un ierīci ir lietojis, ko pārdevējs ir konstatējis pēc nepārprotamām ārējām pazīmēm, kā rezultātā prece ir zaudējusi savu sākotnējo – jaunas preces, vērtību, pārdevējam ir visas tiesības preci atpakaļ nepieņemt, neveikt lietotās ierīces maiņu pret jebkādu citu preci, kā arī neatgriezt naudu patērētājam. Pārdevējam, ievērojot patērētāja tiesības, ir tiesības piedāvāt patērētājam daļēju preces vērtības kompensāciju, vērā ņemot preces nolietojuma pakāpi.

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot:
1. izdevumus par preces piegādi, kas nav SIA „PL24” piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids;
2. preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA „PL24” ir piekritis segt šīs izmaksas;
3. preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Jūs neesat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja SIA „PL24” nebūs Jūs informējis par atteikuma tiesībām patērētāju tiesību aizsardzību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:
1. preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;
2. preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
3. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
4. patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ, tādām precēm, kā el.zobu birste, depilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces, ja ir atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;
5. prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;
6. patērētājs ir pieprasījis pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam ierasties un veikt steidzamus remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus. Ja pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs, ierodoties pie patērētāja, sniedz papildu pakalpojumu vai piegādā preces, kas nav nepieciešamās rezerves daļas, lai veiktu remontdarbus vai tehniskās apkopes darbus, atteikuma tiesības ir piemērojamas minētajiem papildu pakalpojumiem vai precēm;
7. patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
8. pie preces atgriešanas tiek konstatēts, ka prece ir mehāniski un/vai vizuāli bojāta;
9. līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu;

SIA „PL24” interneta vietnē www.bigshop.lv ir ievietota veidlapa par atteikuma tiesību izmantošanu.

Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu.